Téma:Gyomorsorvadás (K.E.)
Készítette:karel
Dátum:2008.01.17, Csütörtök 19:45
Címszó:Válasz: : Válasz: Válasz: Válasz:Karelnek



Szerintem olvasd vissza az írásomat mielőtt idézel belőle, és akkor talán nem írsz valótlant. A „sárga” kecskénél nem említettem olyat hogy az okos hülyéskedik. Ha visszaolvasod azt a hozzászólásomat akkor látni fogod hogy a kecskére ezt írtam: „pl hogy a sárga kecskepapi lényegesen halkabb mint a ződ kecskepapi – ekkora okosságot már régen hallottam egyébként”

Az okoskodós dolgot erre írtam: „az már csak sima okoskodás volt – (kár hogy megint nem az okos ember hülyéskedett hanem fordítva) - hogy nincs olyan papagáj ami ha egészséges és semmi nem zavarja akkor az ülőbotról fejjel lefelé lógva alszik. (ilyen is van nem 1 és nem 2.)”
Szóval ezeket írtam.
Úgyhogy megkérlek hogy szállj magadba egy picit mielőtt olyat állítasz rólam amit nem írtam vagy mondtam.

Azt sem állítottam hogy én olyan baromi okos lennék. Sem azt hogy majd én elbírálom azokat a dolgokat amiket ide beírnak, aszerint hogy helyes-e vagy nem. Ha így lenne akkor a hozzászólásaimat úgy kezdeném hogy hallottam ahogy idézitek az István a királyból hogy: „Ó Istenem, nyilvánulj meg nekem!” Majd folytatnám azzal: Ezért most megnyilvánulok.
Ha jól emlékszem ilyet egyszer sem írtam. Viszont leírtam a véleményemet, és az innen-onnan tanult dolgok mellé a tapasztalataimat is.



Az hogy a zöld kecskepapi szaporodása nem minden pár esetében sikeres vagy gördülékeny nem feltétlenül valószínűsíti hogy volt az ősök közt általad sárgának hívott - valójában azonban más színű madár - ami miatt esetleg szerinted más (gyengébb) „eredményességgel” kellett volna szaporodniuk, mint a többi vad színűnek.
Még egyszer leírom: ez egyedi különbség. Ha pedig arról beszélsz hogy ez bizonyos törzsekre jellemző csak, akkor azt mondom hogy az pedig VALÓSZÍNŰLEG a törzset alkotó egyedek miatt van, ahol valószínűleg a beltenyésztés kedvezőtlen hatásaival terheltek a madarak. Viszont innentől kezdve hogy nem az összes „sárga” kecske produkál gyengébben a tenyészetekben, vagy nem az összes úgy mozog mint egy szabadnapos anyalajhár, hanem van köztük ami a sima átlag vadszínűtől nem különbözik viselkedését tekintve. Tehát ez szintén egyedi különbség.
Az pedig hogy halkabb lenne....Mert ugyebár Te ezt állítottad először nem a szaporodási képességeket.....
Jó hogy nem mondjátok hogy a „fahéj” színű meg nem mekeg hanem béget.



Idézet tőled:
„Most provokáltalak, tudom, hogy ezt szereted:))”

Nem vagy te megfázva?

A végére pedig nem írom oda amit te írtál hogy bizonyára azt fogom írni, de ha neked az fáj, vagy kisebbségi komplexusod van emiatt hogy azt lehagyom akkor nyugodtan gondold hozzá......
Előzmény: Document Link Icon
A teljes téma áttekintése.